Najważniejsza Jakość

Kładziemy szczególny nacisk, aby każde zamówienie było starannie dobierane pod względem jakościowym i ilościowym. Dajemy Ci gwarancję, że zamówienie otrzymasz w terminie, a materiał będzie doskonale nadawał się do rozsadzenia.

Na zamówiony towar otrzymasz od nas gwarancję i jeśli wystąpi potrzeba,  porady jak z nim postępować. Reklamację realizujemy do 7 dni od otrzymania przez Ciebie zamówienia.

Doskonale wiemy, że materiał nasadzeniowy powinien być wolny od chorób, wyrównany i dostarczony w  ściśle określonym terminie. Rozumiejąc potrzeby producentów staramy się, aby nasz klient otrzymał taki właśnie materiał. Od zdrowego materiału w 90% zależy powodzenie dalszej produkcji. Podjęliśmy się więc bardzo trudnego zadania zapewnienia naszym producentom obfitych plonów.

Nasze Doświadczenie

Jesteśmy na rynku już przeszło 50 lat! Przez ten cały czas wielokrotnie współpracowaliśmy z różnymi dostawcami i odbiorcami na terenie całego kraju. Wyrobiliśmy sobie nie tylko zaufanie naszych stałych Klientów, ale również sprawdzonych i wiarygodnych dostawców. Starannie dobieraliśmy przez lata współpracowników by obecnie zaprezentować jakość na najwyższym poziomie!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji sadzonek szczególnie produkowanych "in vitro" Około 20 lat temu metoda 'in vitro' była z powodzeniem wprowadzona do produkcji wolnych od chorób grzybowych, a obecnie produkuje się coraz większy asortyment roślin nie tylko ozdobnych. Jest to metoda droga, ale skuteczna i szczególnie polecana do produkcji nowych odmian. W Polsce możemy poszczycić się nie małymi osiągnięciami przy tej produkcji.

Nasza firma szczególnie poleca materiał produkowany 'in vitro". Produkcja sadzonek w laboratorium i dalej w szklarniach jest oparta na długotrwałych doświadczeniach we współpracy z firmami holenderskimi.

Dystrybucja Sadzonek

Rośliny przeznaczone do sadzenia oznaczają rośliny, które są przeznaczone do sadzenia lub przesadzenia, lub pozostają posadzone. Zaliczamy do nich wszystkiego rodzaju sadzonki, drzewa, krzewy, ale również typowe rośliny w doniczkach, których przeznaczeniem będzie dekoracja pomieszczeń. Szczegółowy wykaz roślin, który podlega paszportowaniu zawarty został w Załączniku XIII i XIV rozporządzenia KE nr 2019/2072.

Każda sadzonka posiadaja Passport wymagany przez Unię Europejską z dnia 14 grudnia 2019 r. w odniesieniu do produkcji i obrotu materiałem roślinnym w zakresie zdrowia roślin tj. Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) nr. 2016/2031. Nowe przepisy dotyczą wszystkich tzw. "roślin przeznaczonych do sadzenia", tj. roślin które są przeznaczone do sadzenia lub przesadzenia, lub pozostają posadzone i obejmują;

  • drzewa i krzewy, krzewinki, sadzonki, materiał szkółkarski, rośliny w doniczkach lub pojemnikach (np. byliny, rośliny przeznczone do pomieszczeń)
  • bulwy, bulwy cebulowe, cebule, kłącza korzenie, podkładki, stolony, rozłogi, sadzeniaki ziemniaka, pąki, okulanty, sadzonki, zrazy, szczepy,
  • nasiona określonych gatunków lub rodzajów.

Kontakt Z nami

jakosc
jakosc
jakosc
jakosc