Najważniejsza Jakość

Kładziemy szczególny nacisk, aby każde zamówienie było starannie dobierane pod względem jakościowym i ilościowym. Dajemy Ci gwarancję, że zamówienie otrzymasz w terminie, a materiał będzie doskonale nadawał się do rozsadzenia.

Na zamówiony towar otrzymasz od nas gwarancję i jeśli wystąpi potrzeba,  porady jak z nim postępować. Reklamację realizujemy do 7 dni od otrzymania przez Ciebie zamówienia.

Doskonale wiemy, że materiał nasadzeniowy powinien być wolny od chorób, wyrównany i dostarczony w  ściśle określonym terminie. Rozumiejąc potrzeby producentów staramy się, aby nasz klient otrzymał taki właśnie materiał. Od zdrowego materiału w 90% zależy powodzenie dalszej produkcji. Podjęliśmy się więc bardzo trudnego zadania zapewnienia naszym producentom obfitych plonów.

Każda sadzonka posiadaja Passport wymagany przez Unię Europejską z dnia 14 grudnia 2019 r. w odniesieniu do produkcji i obrotu materiałem roślinnym w zakresie zdrowia roślin tj. Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) nr. 2016/2031. Nowe przepisy dotyczą wszystkich tzw. "roślin przeznaczonych do sadzenia", tj. roślin które są przeznaczone do sadzenia lub przesadzenia, lub pozostają posadzone i obejmują;

  • drzewa i krzewy, krzewinki, sadzonki, materiał szkółkarski, rośliny w doniczkach lub pojemnikach (np. byliny, rośliny przeznczone do pomieszczeń)
  • bulwy, bulwy cebulowe, cebule, kłącza korzenie, podkładki, stolony, rozłogi, sadzeniaki ziemniaka, pąki, okulanty, sadzonki, zrazy, szczepy,
  • nasiona określonych gatunków lub rodzajów.

Nasze Doświadczenie

Jesteśmy na rynku już przeszło 40 lat! Przez ten cały czas wielokrotnie współpracowaliśmy z różnymi dostawcami i odbiorcami na terenie całego kraju. Wyrobiliśmy sobie nie tylko zaufanie naszych stałych Klientów, ale również sprawdzonych i wiarygodnych dostawców. Starannie dobieraliśmy przez lata współpracowników by obecnie zaprezentować jakość na najwyższym poziomie!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji sadzonek szczególnie produkowanych "in vitro" Około 20 lat temu metoda 'in vitro' była z powodzeniem wprowadzona do produkcji wolnych od chorób grzybowych, a obecnie produkuje się coraz większy asortyment roślin nie tylko ozdobnych. Jest to metoda droga, ale skuteczna i szczególnie polecana do produkcji nowych odmian. W Polsce możemy poszczycić się nie małymi osiągnięciami przy tej produkcji.

Nasza firma szczególnie poleca materiał produkowany 'in vitro". Produkcja sadzonek w laboratorium i dalej w szklarniach jest oparta na długotrwałych doświadczeniach we współpracy z firmami holenderskimi.

Profil Działalności

Posiadamy bogatą ofertę roślin do domu i ogrodu,
zamówienia realizujemy w przeciągu dwóch tygodni.

W sprzedaży hurtowej skierowanej do producentów roślin przyjmujemy zamówienia do realizacji powyżej 1000 sztuk sadzonek.

Świadczymy usługi spedycyjne i transportowe specjalistycznym transportem do przewozu sadzonek na trasie: Polska-Holandia, Holandia-Polska

Kontakt Z nami

jakosc
jakosc
jakosc
jakosc